Ρόμα-Μπαρτσελόνα…μπαααα δεν το βλέπω!

Καλησπέρα φίλοι μου, αυτό που μου συνέβη χθες ήταν απίστευτο και πως να μην είναι όταν πιάνεις διπλό την Φροζινόνε στο 92 και να χάνεις την Πάρμα όβερ ενώ έχει ακυρώσει καθαρό γκολ, κάτι ανάλογο μου συνέβη στην άλλη σελίδα που γράφω με την Σκάνθορπ και κάπως έτσι σου φωνάζει οτι σήμερα δεν θα πληρωθείς.

Απόψε είναι ο επαναληπτικός του Λίβερπουλ-Ρόμα, να θυμίσω πως οι Άγγλοι είναι μπροστά στο σκορ με 5-0 αλλά δύο γκολ στα τελευταία λεπτά της αναμέτρησης έδωσαν δικαίωμα στους Ιταλούς να πιστέψουν στο όνειρο, συγκεκριμένα θα είναι το δεύτερο για φέτος αφού απέκλεισαν με παρόμοιο τρόπο την Μπαρτσελόνα. Έχω δει πολύ Λίβερπουλ φέτος και ακόμα περισσότερο στο Τσάμπιονς Λιγκ αλλά και όλα τα παιχνίδι της Ρόμα, θεωρώ αδύνατον να μην πετύχει γκολ η Λίβερπουλ, η διοργάνωση είναι τεράστια και πραγματικά έχουμε ζήσει τα πάντα αλλά απόψε δεν θα συμβεί κάτι τέτοιο. Θα χτυπήσω λοιπόν το γκολ-γκολ ημιχρόνου σε απόδοση κοντά στο 3.00, η Ρόμα θα πρέπει να χτυπήσει το παιχνίδι, θα ανοιχτεί από το πρώτο λεπτό, δυνατό σημείο όσο δύσκολο και να φαίνεται.